Vídeo

Ver más

Zëdhënësi i PDK-së: 26 vjeçari e humbi jetën vetëm ps... 0    0

Zëdhënësi i PDK-së: 26 vjeçari e humbi jetën vetëm pse nuk kishte librezë partie për të shmangur karantinimi...

Admin 178 Vistas

Pupovci: Me zbutjen e masave mund të mbahet provimi i matur... 0    0

#KosovaPress #KosovaPressLive Që nga mbyllja e shkolla për shkak të pandemisë Covid-19, në vendin tonë për herë të par&...

Admin 154 Vistas

Ende nuk ka vendim për ta hequr Prishtinën nga karantina 0    0

Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia, është në bisedime të vazhdueshme me kryetarin e Komunës s&...

Admin 159 Vistas

Peshkimi i shtukes me mashtruese ne Norvegji - GoPro HQ 0    0

Mashtruesja: Popper, 040mm maxima line. Shimano master force. Vendi: Oklungen, Norway Blerim Havolli

Admin 152 Vistas

Peshkimi i Mlyshit 0    0

Peshkimi i Mlyshit në Dri te Bardhë

Admin 265 Vistas

NICK FLY FISHING - LUMI I VALBONES, TROPOJE SHQIPERI - TROFT... 0    0

**** VERSIONI SHQIP****FLY FISHING NE LUMI I VALBONES TROPOJE SHQIPERI ME FATJON ISMALAJ GUSHT 2015. TROPOJA, NI VEND E PASTER ME TROFTE TE BUKUR DHE NATYROR. MUSIKA: GEZIM NIKA, ZEF BEKA, FATIME S...

Admin 154 Vistas

Nga java e parë e majit: Kthimi në normalitet në Kosovë ... 0    0

Nga java e parë e majit: Kthimi në normalitet në Kosovë do të bëhet në pesë faza

Admin 153 Vistas

SURPRIZAT NË PESHKIM! 0    0

#Peshkim #Psarema #Kayakfishing Instagram:https://www.instagram.com/iposhtri/ Facebook:https://www.facebook.com//?r... Subscribe ketu!????https://www.youtube.com/user/MsAlbenian

Admin 153 Vistas

Paterson Gunman 0    0

WATCH: Cellphone video shows a gunman repeatedly pointing a weapon at Paterson police officers who eventually shot him during a confrontation Thursday afternoon. "I'm giving him all t...

Admin 154 Vistas

MASHT vendos për mënyrën e vlerësimit të nxënësve, ve... 0    0

MASHT vendos për mënyrën e vlerësimit të nxënësve, vendimi për testet shtetërore në maj

Admin 150 Vistas