General

Zëdhënësi i PDK-së: 26 vjeçari e humbi jetën vetëm ps... 0    0

Zëdhënësi i PDK-së: 26 vjeçari e humbi jetën vetëm pse nuk kishte librezë partie për të shmangur karantinimi...

Admin 178 views

Pupovci: Me zbutjen e masave mund të mbahet provimi i matur... 0    0

#KosovaPress #KosovaPressLive Që nga mbyllja e shkolla për shkak të pandemisë Covid-19, në vendin tonë për herë të par&...

Admin 154 views

Ende nuk ka vendim për ta hequr Prishtinën nga karantina 0    0

Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia, është në bisedime të vazhdueshme me kryetarin e Komunës s&...

Admin 159 views

Peshkimi i shtukes me mashtruese ne Norvegji - GoPro HQ 0    0

Mashtruesja: Popper, 040mm maxima line. Shimano master force. Vendi: Oklungen, Norway Blerim Havolli

Admin 152 views

Peshkimi i Mlyshit 0    0

Peshkimi i Mlyshit në Dri te Bardhë

Admin 265 views

NICK FLY FISHING - LUMI I VALBONES, TROPOJE SHQIPERI - TROFT... 0    0

**** VERSIONI SHQIP****FLY FISHING NE LUMI I VALBONES TROPOJE SHQIPERI ME FATJON ISMALAJ GUSHT 2015. TROPOJA, NI VEND E PASTER ME TROFTE TE BUKUR DHE NATYROR. MUSIKA: GEZIM NIKA, ZEF BEKA, FATIME S...

Admin 154 views

Nga java e parë e majit: Kthimi në normalitet në Kosovë ... 0    0

Nga java e parë e majit: Kthimi në normalitet në Kosovë do të bëhet në pesë faza

Admin 153 views

SURPRIZAT NË PESHKIM! 0    0

#Peshkim #Psarema #Kayakfishing Instagram:https://www.instagram.com/iposhtri/ Facebook:https://www.facebook.com//?r... Subscribe ketu!????https://www.youtube.com/user/MsAlbenian

Admin 153 views

Paterson Gunman 0    0

WATCH: Cellphone video shows a gunman repeatedly pointing a weapon at Paterson police officers who eventually shot him during a confrontation Thursday afternoon. "I'm giving him all t...

Admin 154 views

MASHT vendos për mënyrën e vlerësimit të nxënësve, ve... 0    0

MASHT vendos për mënyrën e vlerësimit të nxënësve, vendimi për testet shtetërore në maj

Admin 150 views

10 hours and 1 second of pure black screen! 0    0

A black screen for 10 hours :D Subscribe to the subreddit for black screen news and memes: https://www.reddit.com/r/Blackscreens/ Soundcloud: https://soundcloud.com/abocmusic/aboc-brain-behavior...

Admin 147 views

Haradinaj i përgjigjet Kurtit: Me kënaqësi refuzoj ftesë... 0    0

Haradinaj i përgjigjet Kurtit: Me kënaqësi refuzoj ftesën tuaj për takim, jeni joserioz, mashtrues dhe anti-institucional

Admin 149 views

Dokumentari Wildlife - Albanian Photographers 0    0

Qëllimi i realizimit të këtij projekti është të sjellim për publikun mbarëshqiptar një dokumentar me vlera artistike, e...

Admin 146 views

Kush shërohet nga coronavirusi nuk bën më të pijë duhan... 0    0

Kush shërohet nga coronavirusi nuk bën më të pijë duhan? Këto janë pasojat që i shkaktohen trupit

Admin 149 views

Eksperti i OBSH-së nëpërmjet një tabele, paralajmëron r... 0    0

Eksperti i OBSH-së nëpërmjet një tabele, paralajmëron rritje të frikshme me koronavirus për çdo javë në Koso...

Admin 150 views

E rëndë, një qytetar në Prishtinë thotë se vajzës së... 0    0

E rëndë, një qytetar në Prishtinë thotë se vajzës së tij me temperaturë 40 gradë nuk i ofruan shërbim...

Admin 171 views

Kështu renditen komunat nga numri i të infektuarve me COVI... 0    0

Kështu renditen komunat nga numri i të infektuarve me COVID-19, e këto janë 6 prej atyre që s’kanë asnjë rast

Admin 168 views

Fshatarja nga Devolli e etur për mardhënie: E tradhtova bu... 0    0

Kur isha e pamartuar, një djalë në fqinjësi më ngacmonte çdo... Per me shume lajme dhe histori beni SUBSCRIBE kanalin !

Admin 169 views

La Casa de Papel a.k.a Money Heist - Sezoni 4 – Episodi 1 0    0

Një burrë inteligjent me emrin Profesor, ka realizuar me bandën e tij një vjedhje të Bankës së Spanjës. Gjërat nxehen brenda bankës kur duhet të merret vendimi për të shpëtuar jetën e n...

Admin 163 views

Cigars Daily's Response to COVID-19 0    0

After closely monitoring the growth of the new Coronavirus in the United States, we've made some moves to update our policies and procedures to keep our customers and staff safe. Here'...

Admin 182 views

Vučić se zakašljao: Ne brinite, nije koronavirus 0    0

Label and copyright : RTS Zabranjeno svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale!

Admin 168 views

Zeka: S’mundet Me Qenë Albini Më I Fortë Se Ramushi Në... 0    0

Zeka: S’mundet Me Qenë Albini Më I Fortë Se Ramushi Në Raport Me Ndërkombëtarët

Admin 152 views

Coronavirus 0    0

Basic information about the novel Coronarvirus, currently in China. Coronaviruses (CoV) A large family of viruses that cause illness ranging from the common cold to more severe respiratory diseases...

Admin 172 views

Babai kosovar përcjellë vajzën për në Gjermani: Shpreso... 0    0

Babai kosovar përcjellë vajzën për në Gjermani: Shpresoj që toka e re t’u ofrojë mundësi, që shtëpia...

Admin 169 views

Shtepite e bukura te Kosoves - Shtepia e Erion & Edi Azemit ... 0    0

Shtepia e Autor: Abaz Krasniqi Kameraman: Orhan Bylykbash Shtepia e Erion & Edi Azemit - Malisheve e Gjilanit

Admin 178 views

“Burri Im Nuk Është Serb, Ai Është I Përzimë” Maqe... 0    0

“Burri Im Nuk Është Serb, Ai Është I Përzimë” Maqedonët Nuk Jane Si Sërbët Thotë Adelina T...

Admin 177 views

Halil Kastrati bashkë me bamirësit ndërtojnë 21 shtëpi ... 0    0

Halil Kastrati bashkë me bamirësit ndërtojnë 21 shtëpi në një vend për nevojtarët

Admin 178 views

SINGI feat. BUTA - DRIP (Official Video) 0    0

???????????????? ???????????????????????????????????????? - https://www.smarturl.it/FolePublishing ____________________________ ???????????????????? ????????????????. ???????????????? - ???????????...

Admin 178 views

PRESSING, Edi Rama - 02.03.2020 0    0

Website: https://www.televizioni7.com Facebook: https://www.facebook.com/televizioni7 Instagram: https://www.instagram.com/televizioni7

Admin 178 views

Kryeministri Thaçi në konferencë (21 Maj 1999) 0    0

Arkiva - Tv Klan 1998-2012; Pamje nga konferenca para gazetarëve e Kryeministrit të Qeverisë së Përkohëshme të Kosovës, Hashim T...

Admin 171 views

Can wearing a face mask protect you from the new coronavirus... 0    0

The novel coronavirus (COVID-19) situation is on-going: therefore, world health organizations say to stay informed and follow their recommendations.

Admin 179 views

Çfarë është Koronavirusi? 0    0

Një koronavirus, është një familje virusesh që përfshin edhe të ftohtin e zakonshëm. Por, ky virus nuk është v...

Admin 188 views

Befason Haradinaj: Jam për ta shkarkuar Thaçin, por bashk... 0    0

Befason Haradinaj: Jam për ta shkarkuar Thaçin, por bashkë me të edhe Kurtin dhe të shkojmë në zgjedhje

Admin 176 views

Asamblisti publikon video të një gurthyesi në Malishevë:... 0    0

Asamblisti publikon video të një gurthyesi në Malishevë: Nuk është duke rënë borë, por pluhur nga ”Gurthyesi ...

Admin 182 views

OXYGEN Pjesa 1 - Alberie Hadërgjonaj 12.01.2019 0    0

Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media Follow Oxygen on… FB: https://smarturl.it/OxygenFB IG: https://smarturl.it/OxygenIG Subscribe: https://smarturl.it/OxygenSub © &am...

Admin 201 views

Veseli: Gratë Që Lindin Fëmijën E Tretë E Të Katërt P... 0    0

Veseli: Gratë Që Lindin Fëmijën E Tretë E Të Katërt Përfitojnë 1.000-1.500 Euro

Admin 176 views

40,000 bees found in NYC apartment 0    0

A huge hive of 40,000 bees were removed from the ceiling of an apartment in Elmhurst on August 22.

Admin 179 views

“Iku Dora”/ U Tërhoq Fort Nga Fansi Gjatë Performancë... 0    0

“Iku Dora”/ U Tërhoq Fort Nga Fansi Gjatë Performancës, Elvana Gjata Rre Zikon Të Bjerë Nga Skena

Admin 181 views

Rrahje spektakolare në Prishtinë, gruaja dhe bashnorja bë... 0    0

Rrahje spektakolare në Prishtinë, gruaja dhe bashnorja bëhen bashkë, e bëjnë “PESTIL” burrin tradhëtar

Admin 154 views

Gjermania ka nevoje per 50 mije mjeke dhe infermjere, ja se ... 0    0

Gjermania ka nevoje per 50 mije mjeke dhe infermjere, ja se cfare thote mjekia Ariana Kelmendi e cila ka 2 vite qe eshte bere

Admin 189 views

Eksluzive, Rrëfen Genta “Shqiptarët Apo Turqit, Ja Kush ... 0    0

Eksluzive, Rrëfen Genta “Shqiptarët Apo Turqit, Ja Kush Janë Më Të Mirët Në Shtrat”

Admin 168 views

Shpk Nazı - Episodi 1 Sezoni II 0    0

Connect with us: YOUTUBE: http://bit.ly/31OtEgL INSTAGRAM: http://bit.ly/2YbQ5uk FACEBOOK: http://bit.ly/2Kz4eOX Prodhuar nga : MetronoM

Admin 196 views

Albin Kurti nga Mynihu: 'Mini-Shengeni' i pa projektuar për... 0    0

Gjatë takimit në tryezën e përbashkët të organizuar nga Konferencën e Sigurisë së Mynihut lidhur me ç&eu...

Admin 194 views

Ku është Gjonbalaj që premtoi 50 milionë euro investime ... 0    0

Ku është Gjonbalaj që premtoi 50 milionë euro investime në Kosovë me fitoren e Albinit? Përgjigjet Kurti

Admin 184 views

Suzana Tahiri “Shqiponja” është femra që ka bërë ta... 0    0

Suzana Tahiri “Shqiponja” është femra që ka bërë tattoo Hashim Thaçin

Admin 183 views

Shkëndije Mujaj provokuese për të promovuar baladën dedi... 0    0

Shkëndije Mujaj provokuese për të promovuar baladën dedikuar nënës që nuk jeton

Admin 191 views

I Love Tropoja Filmi i plotë - Full Movie (2020) 0    0

Një djalë me ambicie të mëdha për jetën, shpreson që së shpejti do të vendoset në pozicionin që merio...

Admin 6,134 views

Vuçiq Bën ‘Hajgare’ Me Kosovën: ‘Ja Pse Lumturohem ... 0    0

Vuçiq Bën ‘Hajgare’ Me Kosovën: ‘Ja Pse Lumturohem Nëse Kosovës I Largohen Vizat’

Admin 179 views

Vetem per nje shtepi jemi keq Pas shumë vështirësive në ... 0    0

Vetem per nje shtepi jemi keq Pas shumë vështirësive në jetë, më në fund me strehim të ri

Admin 166 views

Pse Halil Kastrati vendosi që të ketë muzika Live dhe bur... 0    0

Pse Halil Kastrati vendosi që të ketë muzika Live dhe burra e gra bashk në dasmën e djalit të tij

Admin 175 views

“Më vjen turp që jam shqiptare”, gruaja shpërthen nda... 0    0

“Më vjen turp që jam shqiptare”, gruaja shpërthen ndaj vendlindjes: Fati më ndihmoj që u martova me një italian

Admin 183 views

40 SEC KO!!! What Really Happened at UFC 246 (Conor McGregor... 0    0

Here I will break down and analyze fight fight and knockout in Conor McGregor vs Donald Cowboy Cerrone. What was Cowboy's mistake? Feel free to help out the channel with more content: https://...

Admin 180 views

7 Work-at-Home Jobs that Pay $100/Day (or More!) 0    0

Here are 7 at-home jobs that pay at least $100/day. And there's quite the variety too! Some of these work-at-home jobs are more specialized, others are jobs that anyone can do. They all pay at...

Admin 176 views

Shyrete Beluli e ben te qaje babain e nuses 0    0

Per çdo kerkese dhe informacion na kontaktoni në adresat tona: email: [email protected] Facebook: https://www.facebook.com/dasma.juaj.77 Per te gjithe te interesuarit qe kane d...

Admin 185 views

Thaçi në pozitë të rëndë, i zgjatë dorën Walkerit, a... 0    0

Thaçi në pozitë të rëndë, i zgjatë dorën Walkerit, ai e injoron keq

Admin 198 views

E bëri nervoz duke e vënë në lojë me tortën e dasmës,... 0    0

E bëri nervoz duke e vënë në lojë me tortën e dasmës, dhëndri godet nusen – Gati e rrëzoi për tok&am...

Admin 184 views

Harroi se ishte në një emision Live dhe e bëri ktë gjë,... 0    0

Harroi se ishte në një emision Live dhe e bëri ktë gjë, arrinë 9 milion shikueshmëri per 2 minuta

Admin 174 views

Nuk do të jetë “Big Brother”, ja kush pritet të jetë... 0    0

Nuk do të jetë “Big Brother”, ja kush pritet të jetë emisioni i ri televiziv që do të sjellë Luana Vjollca

Admin 186 views

Gjermanët po i hedhin në mbeturina veturat e tyre dizelë,... 0    0

Gjermanët po i hedhin në mbeturina veturat e tyre dizelë,Ja si mund të bini në kontakt per ti marrë ata

Admin 176 views

Një shperndarje ty nuk të kushton fare. Për Blerondin ës... 0    0

Një shperndarje ty nuk të kushton fare. Për Blerondin është shpresë për jetë!

Admin 182 views

5 vjeçarja nga Hasi i Prizrenit nuk dëgjon e as nuk flet... 0    0

5 vjeçarja nga Hasi i Prizrenit nuk dëgjon e as nuk flet… kërkon ndihmën tuaj për shërim në Turqi

Admin 194 views

Gazetarja shqiptare e pyet Vuçiqin a do t’i kërkojë Ser... 0    0

Gazetarja shqiptare e pyet Vuçiqin a do t’i kërkojë Serbia falje Kosovës për krimet – kjo është përgjigja ...

Admin 192 views

Ora News - Autobusi përplaset me automjetin në Rrugën e K... 0    0

#rtvora #oranews Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar mëngjesin e sotëm në Rrugën e Kombit. Raportohet se nj&eum...

Admin 193 views

Shpk Nazı - Episodi 34 0    0

Shpk Nazı - Episodi 34 Connect with us: YOUTUBE: http://bit.ly/31OtEgL INSTAGRAM: http://bit.ly/2YbQ5uk FACEBOOK: http://bit.ly/2Kz4eOX Prodhuar nga : MetronoM

Admin 166 views

FISHING with a CHICKEN! 0    0

Using chicken and turkey as giant bait for giant fish with my friend CAPTMATTBUDD!. Check out my Instagram @Catch_em_all_fishing: https://www.instagram.com/catch_em_al... Enjoy our fishing and fish...

Admin 171 views

Vlorë, deti me dallge shkaterron varkat dhe gomonet | ABC ... 0    0

Moti i keq ka bërë kërdinë në Radhimë të Vlorës. Disa mjete të lundruese, që përdoren për pe...

Admin 189 views

Antoneta, në një takim me një djalë jashtë programit? P... 0    0

Autore: Olsa Muhameti Prezanton: Nevina Shtylla Opinionist: Olti Curri Rubrika: Antoneta Koci, Ina Kollcaku Vangjel Buli, Anduel Dailani, Gerian Bardhi , Enrik Osmani , Eno Mucaj, Alban Dyrmishi, S...

Admin 213 views

Apeli ende s’e ka pranuar lëndën e ish-ministrit që e q... 0    0

Apeli ende s’e ka pranuar lëndën e ish-ministrit që e quajti trillim masakrën e Reçakut

Admin 180 views

Ora 7 - Kultivimi i thëllëzave - Klan Kosova 0    0

Është gazetari Kron Sadiku ai i cili sjell storien rreth fermës së thëllëzave. Nëpërmjet materialit të përgatitur nga gazetari Kron Sadiku do të kuptoni se si kultivohen thëllëzat dhe cil...

Admin 185 views

Ferma Natyrale e Fëllënzave 0    0

Ferma Natyrale e Fëllënzave B.I. QEFSERE KADRIU Lushtë-Mitrovicë (RKS) tel : 049 46 10 10 049 456 549

Admin 197 views

Lëngu me tre përbërës që pastron zorrën e trashë si a... 0    0

Lëngu me tre përbërës që pastron zorrën e trashë si asgjë tjetër që keni provuar më parë!

Admin 166 views

39.3 milion euro për shpronësime në Autostradën e Gjilan... 0    0

39.3 milion euro për shpronësime në Autostradën e Gjilanit, 9 milion Përlepnicë e 7 milion Bresalc

Admin 180 views

“Zgjohu se s’ke bërë asgjë, zgjohu!” Ulërima dhe t... 0    0

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Peqin në fshatin Përparim. Si pasojë viktimë ka mbetur 26-vje&cced...

Admin 174 views

Dafina Zeqiri - Vuj vuj vuj - TEKSTI 0    0

LYRICS E di qe une faj kom e di qe je ka vajton jena dosta po nuk mjafton i need good lovin sje ka mkupton x2 e tash ti vuj vuj vuj mi kqyr storiet edhe luj luj zemra dhem dhem luj luj lu...

Admin 189 views

What happens if you photocopy money [interesting] 0    0

I wanted to make a meme, but this was really interesting! What should I photocopy next?

Admin 190 views

Взрыв на автозаправке. Саудовск... 0    0

Взрыв на автозаправке.. Медина - Саудовская Аравия 05.12.2019 Explosion Gas Station. Medina - Saudi Arabia 12/05/2019

Admin 179 views

Mozzik rrëfen të gjitha: Nga divorci me Loredanën tek due... 0    0

Mozzik flet për të gjitha. Planet në karrierë, procedurat e divorcit nga Loredana, raportin me vajzën Hana dhe planet për bashkëpunime nd...

Admin 173 views

Drenusha Gashit, serbët gjatë luftës në Kosovë ia vran... 0    0

Drenusha Gashit, serbët gjatë luftës në Kosovë ia vranë nënën, e vëllanë, dhe pastaj ia pren dorën e ...

Admin 198 views

Chinese man becomes ‘human chair’ for pregnant wife 0    0

Subscribe to our YouTube channel for free here: https://sc.mp/subscribe-youtube A father-to-be in southwestern China’s Sichuan province was seen squatting to become a “human chair&...

Admin 206 views

Shteti e merr nën kujdes Dullovin, pas kronikës në Klan K... 0    0

U deshtë një raportim, që një person që po mbahej me zinxhir, të çlirohej e të merret në përkujdesje nga sht...

Admin 190 views

Four Eye Fishes and Pelicanes 0    0

Four eyes fishes live in tidal waters and they are sometimes hunted by pelicanes, who need to chase them into little deeper waters. Rainer Bergomaz of Blue-Paw-Artists (http://www.blue-paw-artists....

Admin 181 views

Serbi-Kosovë, “beteja” për ujin; Liqeni i Ujmanit, pik... 0    0

I konsideruar si një nga pasuritë e Kosovës, liqeni i Ujmanit apo Gazivodës, furnizon me ujë më shumë se gjysmën e saj, e jo m&a...

Admin 199 views

Whales And Seals Feast On Krill | Blue Planet | BBC Earth 0    0

Fur seals, and whales feast on billions of krill. A chance to see fantastic images of the most abundant whales in the Southern Oceans, Minke Whales, and the awe-inspiring Humpback Whales that also ...

Admin 179 views

Dy fëmijët 554 fluturuan 554 nga dritarja gjatë tërmet... 0    0

Një surprizë për Aurelin dhe Alesjon, dy fëmijët që fluturuan nga dritaret e pallatit të tragjedisë në Thumanë...

Admin 191 views

Bratislavë, Sllovaki - Pak përpara fjalës së marrjes së... 0    0

Bratislavë, Sllovaki - Pak përpara fjalës së marrjes së kryesisë së OSBE për vitin 2020 ????????

Admin 184 views

Qytetari i kërkon gruan Edi Ramës: Ma kanë marrë e çuar... 0    0

Qytetari i kërkon gruan Edi Ramës: Ma kanë marrë e çuar në hotel. Ja përgjigja e Ramës

Admin 183 views

Pamjet shokuese! Brenda kompleksit Jedas në Durrës, çfar... 0    0

Pamjet që shihni në video vijnë nga kompleksi Jedas në Durrës. Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV S...

Admin 175 views

Pamjet e shembjes se fabrikes ne Durres nga termeti shkaterr... 0    0

Këto janë pamjet rrënqethëse të shembjes së fabrikës “Pespa Alumin” në zonën e Shkozetit t&euml...

Admin 185 views

554 BOOM 554 - 554 Shtëpia e dytë që na prishet 554 , ... 0    0

#rtvora #oranews Tërmeti i 26 nëntorit la pas shumë pasoja. Një prej familjeve të prekura nga kjo fatkeqësi natyrore është edhe ...

Admin 193 views

Zjarrfikesi Arben Cara: Si i gjeta 7 familjaret e mi nen rre... 0    0

Arben Cara ishte mbi rrënojat e Vilës Palma në krye të operacionit për shpëtimin e Klajdi Qatos kur kolegët e lajmëruan se duhet...

Admin 194 views

noizy 0    0

noizy: po vidhet ne kampe

Admin 182 views

Mes ulërimash, familja Lala në Thumanë në lot për perso... 0    0

Mes ulërimash, familja Lala në Thumanë në lot për personat e mbetur në rrënojë

Admin 198 views

Tërmeti shemb ndërtesa në Durrës, ja pamjet e rënda 0    0

Durrësi është qyteti më i prekur nga tërmeti që shkundi vendin tonë në orën 3:54. Raportohet se ka dëme t&...

Admin 180 views

Operacioni i dytë i skoliozës del me sukses! Jorida: Shqip... 0    0

Lotët e saj rrëqethës prekën këdo që mësoi historinë e saj tek emisioni “Shqiptarët për shqiptarët” që vjen çdo të premte në News24. Jorida nga Ballshi me skoliozë të theksuar dhe...

Admin 193 views

“Skifterët” vjedhin “skifterin”/ Hyjnë në banesë... 0    0

Pasditen e së martës në derën e Hume Shabanit në Fushë – Milot të Kurbinit u shfaqën një grup djemsh, të cilët iu prezantuan si policë. Ata kërkuan të bënin kontrollin e shtëpisë du...

Admin 190 views

Çmenduri: Fituesi i lojës shpërblyese ’60 sekonda’ me... 0    0

Çmenduri: Fituesi i lojës shpërblyese ’60 sekonda’ merr mall falas në vlerë 2401.27€

Admin 182 views

Memento mori: Dutch university digs grave for students to re... 0    0

Subscribe to our channel! rupt.ly/subscribe Radboud University in the Dutch city of Nijmegen has dug a 'purification grave' for its students to help them reflect on the transience of l...

Admin 184 views

Betimi për drejtesi - Gjykimi i veteranëve mashtrues 16.11... 0    0

Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic Betimi për drejtesi - Gjykimi i veteranëve mashtrues 16.11.2019 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smartu...

Admin 192 views

Stop - Hitparade i absurdit shqiptar! (11 nentor 2019) 0    0

stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Konvikti në Shkodër ësht&am...

Admin 168 views

E diela shqiptare - Shihemi ne gjyq! (14 korrik 2019) 0    0

www.tvklan.al Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN Tensionit në rubrikën “Shihemi në Gjyq” dhe goditjeve mes vëllez&e...

Admin 178 views

Dosja.al - Momenti kur familjarët e shoferit të Ndojas ma... 0    0

TIRANË– Janë publikuar pamjet e para nga Spitali i Traumës ku shihet momenti që familjarët marrin lajmin e hidhur për vdekjen e Andi Mal...

Admin 194 views

GOPRO MAHI MAHI- KARABURUN 19 TETORË 2019 0    0

GOPRO Peshkim me sistëm Jig një MAHI MAHI, i mrekullushëm, që ndërron ngjyrat sipas nevojës për maskim- KARABURUN, Vlorë 19 TETO...

Admin 192 views

Pregaditje të boilave për peshkim 0    0

1 /5vezë 2/arom llojin që dëshiron 3/ushqim për peshkim 1 kilogram

Admin 173 views

Afrim Prekazi Peshkim 0    0

Afrim Prekazi dhe Avni Rexha ne Koman , me 13/08/2014

Admin 326 views

Gent Caka 554 fut në sherr 554 Baton Haxhiun me Berat Buz... 0    0

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK For more cont...

Admin 195 views

Kapet peshkaqeni i rrezikshëm në ujërat e Adriatikut 0    0

Një peshkaqen i llojit tigër, me gjatësi pesë metra e peshë rreth gjysmë toni, është kapur në ujërat e Adriati...

Admin 190 views

Cfare mendon ish-Kryeministri Berisha per Albin Kurtin 0    0

Për ish-Kryeministrin Sali Berisha, Albin Kurti është një “kafshë politike”. I ftuar mbrëmjen e kësaj të pre...

Admin 222 views

I SPEAK ALBANIAN !!!!! 0    0

Kjo video eshte ne gjuhen Shqipe, qe eshte gjuha ime e pare!! Do te pergjigjem disa pytje qe i Pash me shume ne komente. Pelqejeni,shperndajeni dhe mos harroni te beni SUBSCRIBE!! mos harroni te me...

Admin 199 views

Gruaja nga Tirana kap “mat” burrin me tjetrën në makin... 0    0

Gruaja nga Tirana kap “mat” burrin me tjetrën në makinë, rrëmben gurin dhe godet xhamin e mjetit (Video)

Admin 192 views

‘Pushoni ja qif*sha ropt’, lajthit moderatorja shqiptare... 0    0

Momente interesante vijnë nga Fieri, aty ku në Tv Apollon, moderatorja Marsela Topi, nuk njeh komplekse. Në emisionin Fakt Plus, ku kishte të ftuar edhe avokatin Al...

Admin 194 views

Ëndrra e prindërve në Dibër: Duam që Flavia të na thë... 0    0

Personazhi i emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” në News24 quhet Flavia. Vogëlushja është katër vje&cc...

Admin 189 views

Për herë të parë pas 15 vitesh hidhen mbi 160 mijë rasa... 0    0

Pas hedhjes së rasateve të koranit në liqenin e Ohrit, Ministria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural vijon pasurimin me rasate të të tjer&am...

Admin 208 views

Kush është Adhurimi i “4 eurove” që përloti çdo dë... 0    0

Kush është Adhurimi i “4 eurove” që përloti çdo dëgjues të “Radar-it”!

Admin 192 views

Pokrivalica Jarinje 0    0

https://www.kosovo-online.com/ Kosovo Online je multimedijalni informativni portal pokrenut sa ciljem da korisnicima ponudi - sve o Kosovu na jednom mestu!

Admin 184 views

Baton Haxhiu i kërkon publikisht Albin Kurtit t'i kërkojë... 0    0

Në një një analizë të gjatë për Top Talk, Baton Haxhiu foli për realitetin e ri politik në Kosovë pas zgjedhje...

Admin 171 views

Catching Rainbow Trout With Spinners 0    0

In this video I attempt to catch brown trout and somehow end up catching several really nice hold-over rainbow trout. This was an unexpected turn of events, but since I didn't have much time t...

Admin 333 views

Nysret Haxha-Erdhi Dita 0    0

STUDIO SYRI Rezervo Datën tënde Sepse gjërat e mira ndodhin vetëm një herë +383 163 - 196 / 044 163-196

Admin 183 views

Mërgimtarët ‘pushtojnë’ Aeroportin e Prishtinës, bro... 0    0

Mërgimtarët ‘pushtojnë’ Aeroportin e Prishtinës, brohorasin në përkrahje të Vetëvendosjes (VIDEO)

Admin 201 views

Albin Kurti dhe Ramush Haradinaj nuk pershendeten 0    0

Website: https://www.televizioni7.com Facebook: https://www.facebook.com/televizioni7 Instagram: https://www.instagram.com/televizioni7

Admin 193 views

230lb Monster Alligator Gar!! 0    0

In this video I go alligator gar fishing with my good friend and guide Henry. We had high hopes and ended catching the biggest gar any of us have seen. Alligator gar have been my favorite fish sinc...

Admin 198 views

Peshku me dhëmbët brisk! 0    0

#Peshkim #Psarema #Fishing Instagram:https://www.instagram.com/iposhtri/ Facebook:https://www.facebook.com//?r... Subscribe ketu!????https://www.youtube.com/user/MsAlbenian

Admin 209 views

"Masakra nën dallgë" - Pamje ekskluzive të metodave që p... 0    0

"Masakra nën dallgë" - Pamje ekskluzive të metodave që përdoren në peshkimin e paligjshëm

Admin 192 views

Peshkaqen ne Dhermi 0    0

Gjate udhetimit me Kajake ne Dhermi hasa nje peshkaqen kokeforte,por pas disa minutash kembengulje nga ana e tij,fitova une.

Admin 193 views

Report TV - Ndjekje si në filma! Shoferi me 'ML' i ikën po... 0    0

Një ndjekje si nëpër filma është shënuar në Elbasan, ku një shofer që drejtonte një automjet tip 'Benz...

Admin 169 views

Epic battle between a crocodile and anaconda | SWNS TV 0    0

These incredible pictures show the epic battle as a 29-foot-long anaconda snake takes on member of the crocodile family in a fight. A green anaconda is captured attacking the six-foot long Caiman, ...

Admin 187 views

Moderatorja e RTK nuk mund t’i mbajë lotët kur bën të ... 0    0

Moderatorja e RTK nuk mund t’i mbajë lotët kur bën të ditur lajmin për vd.ekjen e koleges, Ardita Sylejmani – Bllaca (Video)

Admin 180 views

TRAPPED IN AN EXTREME STORM WHILE FISHING! (We Took Shelter) 0    0

TRAPPED IN AN EXTREME STORM WHILE FISHING! When conditions are less than ideal break out the rods and head the lake! Doing a little bit of frog fishing on the Charles River in Boston, MA posed to b...

Admin 185 views

Super peshkim me karkalec e stil Jigging! 0    0

#Peshkim #Psarema #Fishing Instagram:https://www.instagram.com/iposhtri/ Facebook:https://www.facebook.com//?r... Subscribe ketu!????https://www.youtube.com/user/MsAlbenian

Admin 186 views

Plani operativ “MASAZHI 2019” 0    0

THIS IS THE OFFICIAL CHANNEL OF KOSOVO POLICE! Prishtinë, 20 mars 2019 Policia e Kosovës, Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Qenie Njerëzore (DHTQNJ), n&euml...

Admin 198 views

n'Kosove Show - Sabri Fejzullahu, Greta Koci, Mahmut & Valen... 0    0

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA n'Kosove Show - Sabri Fejzullahu, Greta Koci, Mahmut & Valentina

Admin 181 views

E rëndë/ Burri ther gruan dhe pastaj hidhet nga kati i 4 i... 0    0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Librazh ku një burrë ka therur me thikë gruan e tij. Për më shumë vizitoni: ...

Admin 168 views

Remzie & Nexhat Osmani - Burri per 7 gra ( Eurolindi & ETC )... 0    0

(C) EuroLindi & ETC. All rights reserved. ''Me i miri me me te Miret'' Producent: Bujar Avdimetaj Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm Youtube: https...

Admin 195 views

CREEK Fishing for TROUT with Spinners & Jigs 0    0

I went creek fishing for trout with spinners and jigs. I fished for 3 hours before I caught my first trout. I caught Rainbow Trout and Brook Trout. I found a spot in the creek that was loaded with ...

Admin 161 views

Catching Rainbow Trout With Spinners 0    0

In this video I attempt to catch brown trout and somehow end up catching several really nice hold-over rainbow trout. This was an unexpected turn of events, but since I didn't have much time t...

Admin 8 views

The BEST BAITS for Stocked Trout Fishing! - How to Catch Sto... 0    0

In this video, I take you guys with me to my local creek to go Fishing for some stocked trout! I share all of my TIPS, TRICKS, and SECRETS for catching stocked trout. I'll break down my favori...

Admin 149 views

Carp [email protected] Long island lake (Can't believe this ate my bo... 0    0

Hi guys, in this episode you join me and my pal back on the bank for a summer session. Remember if you love fishing as much as i do help build this channel by subscribing and watch lots more videos...

Admin 172 views

***CARP FISHING TV*** The Ten Minute Mission! 0    0

With our new Ready Tied Rigs and Leaders now available, we set Steve Spurgeon a little mission to catch a carp within 10 minutes using them! The rigs and leaders are ideal if you are on limited tim...

Admin 161 views

Little Girl Reels in Monster Fish with Mini Pole || ViralHog 0    0

Occurred on August 28, 2019 / Delavan, Illinois, USA "Josie and her daddy (Steve), mom (Ashley), and 2 of her cousins were fishing on our lake. Josie hooked into a 33 lb. flathead with her Di...

Admin 169 views

This bride thought her first dance was ruined… you won’t... 0    0

Wait till you see what this bride does when her husband surprises her with her favorite country artist during their first dance. Selective Sound Entertainments own video division caught it all! Spe...

Admin 189 views