Ende nuk ka vendim për ta hequr Prishtinën nga karantina

159 views

0   0

Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia, është në bisedime të vazhdueshme me kryetarin e Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, dhe ditëve në vijim pritet të lehtësohen masat dhe Prishtina të hiqet nga karantina. E të gjitha këto vendime do të merren në bashkëpunim me IKSHP-në #KosovaPress #KosovaPressLive https://kosovapress.com/ Facebook: https://www.facebook.com/kosovapress/ YouTube: https://www.youtube.com/user/KosovaPressOfficial Twitter: https://twitter.com/@kosovapressi Instagram: https://www.instagram.com/kosovapressofficial


View More